Правоохоронці виявили ряд злочинів на Запоріжжі

Як відомо, на території Запорізької області триває профілактичне відпрацювання. Так, поліцейські на території Мелітополя виявили ряд кримінальних правопорушень.

З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, підтримання публічної безпеки і порядку та покращення криміногенної ситуації з 07 лютого в Запорізькій області тривають комплексні оперативно-профілактичні заходи.

21 лютого 2017 року, в межах профілактичного відпрацювання Запорізької області, в місті Мелітополі співробітниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області проводились заходи щодо контролю дотримання водіями транспортних засобів вимог діючого законодавства у сфері дорожнього руху.

Так на автодорозі Одеса-Мелітополь-Новоазовськ було зупинено автомобіль «Ауді А-6» під керуванням 40-річного мешканця Приазовського р-ну. При проведенні перевірки по автоматизованій базі даних було встановлено, що державний номерний знак автівки зареєстрований на мотоцикл «Хонда». Ці обставини викликали сумнів у правоохоронців щодо справжності свідоцтва про реєстрацію автомобіля, передає ПРИАЗОВСЬКЕ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Того ж дня поліцейські управління превентивної діяльності на вулиці Ломоносова зупинили автомобіль «БМВ 520» під керуванням чоловіка 1996 року народження. Під час перевірки документів поліцейські виявили, що наданий водієм техпаспорт містить явні ознаки підробки.

Чоловіків та їх транспортні засоби доставили до відділу поліції для проведення перевірки. Призначено низку експертиз.

За обома фактами відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Крім цього, правоохоронці зупинили автомобіль «Опель» під керуванням 35-річного чоловіка. Під час огляду транспортного засобу вони виявили факт зміни номерів агрегатів автомобіля кустарним способом. Транспортний засіб вилучено.

Відомості про подію внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.

Загалом співробітниками поліції за добу виявлено 10 грубих порушень Правил дорожнього руху, з яких 2 водія керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.